Załóż konto

Proszę wypełnić poniższy formularz, aby utworzyć nowe konto.

Prywatne informacje

* Imię:
* Nazwisko:
* E-mail:
Telefon:
Nazwa firmy:
WWW:

Adres

Kraj:
Adres:

Miasto:
Stan / Prowincja:
Kod pocztowy / ZIP:

Hasło

* Hasło:
* Powtórz hasło:

* Umowy:
Przeczytał-am/em i akceptuję Regulamin

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  • Czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez KSW sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739), przy ulicy Stępińskiej 39? Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie dotyczące produktów i usług oferowanych na naszym portalu KSWFOTO (www.kswfoto.com) oraz w celu umożliwienia realizacji Twojego ewentualnego zamówienia w naszym sklepie. Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdziesz TUTAJ. Brak wyrażenia zgody uniemożliwi nam niestety odpowiedź na Twoje zapytanie i świadczenie usługi.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

  • Czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez KSW sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie (00-739), przy ulicy Stępińskiej 39? Twoje dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem do Ciebie informacji handlowych, pochodzących od administratora oraz jego partnerów handlowych, w związku z promocjami i innymi formami akcji marketingowych przeprowadzanych dla użytkowników. Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdziesz TUTAJ. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Członkostwo

  • [SZCZEGÓŁY]

    Podstawowy poziom dostępu. Umożliwia: - zakup zdjęć wg stawki domyślnej - zakup promocyjnych punktów kredytowych Jeżeli jesteś zainteresowany wykupieniem subskrypcji lub uzyskania dostępu na odrębnych warunkach skontaktuj się: foto@konfrontacja.com

    Cena: Darmowy

* Wymagany

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2012